S-Man balti figurą formuojantys marškinėliai vyrams

Gamintojas: VCare
Prekės kodas: SManB

Galimi šios prekės pasirinkimai

* Pasirinkite dydį:

€41.99

Kiekis:    

pagaminti iš bambuko pluošto!

Figūrą formuojantys marškinėliai su bambuko pluoštu S-MAN

 

S-MAN koreguojantys ir figūra formuojantys marškinėliai yra su bambuko pluoštu, natūralūs, minkšti ir patogūs. Marškinėlių pilvo srityje įausta elastinė juosta, kuri natūraliai formuoja vyrišką siluetą – palaiko biustą, formuoja ir koreguoja pilvo sritį.

 

Bambuko pluoštas yra antibakterinis ir kartu priešgrybelinis audinys, kurio drabužiai neerzina jūsų kūno odos. Bambuko pluošto gaminiai gali apsaugoti beveik nuo 98 % pavojingų UV spindulių, jie yra pralaidūs orui bei reguliuojantys kūno temperatūrą. Taip pat bambuko pluošto audinys yra minkštas ir labiau atsparus susiglamžymui nei medvilnė.

 

Kodėl S-MAN renkasi bambuko pluoštą?

Drabužiai, pagaminti iš bambuko pluošto išvaizda bei tekstūra yra daug geresni lyginant su tradiciniais audiniais, tokiais kaip medvilnė. Ji ženkliai geriau absorbuoja drėgmę, yra minkštesni, vėsesni, pralaidesni orui bei lengvesni. Kitas bambuko pluošto privalumas yra tas, kad jis turi natūralų antibakterinį poveikį. Bambuko pluoštas yra labai glotnus, todėl nesukelia jokios trinities su žmogaus oda, visiškai neerzina.

Bambuko pluošto skerspjūviuose yra daugybė mikro-plyšelių, kurie padidina drėgmės sugėrimą bei audinio pralaidumą orui. Dėka šios unikalios mikro struktūros, bambuko pluoštas gali labai greitai absorbuoti bei išgarinti prakaitą iš Jūsų kūno. Dėvint bambuko pluošto drabužius vasarą, jie vėsina kūną – tyrimais įrodyta, kad kūno temperatūra sumažėja iki 1-2 laipsnių, lyginant su įprastine apranga.

 

Pagaminta Italijoje.

 

Sudėtis:

Bambuko viskozė 70%, poliamidas 26%, elastanas 4%

Priežiūra:

skalbti rankomis 40° temperatūroje su švelniu valikliu, be baliklio.

Dydis:

S-XXL

Spalvos:

Juoda, balta